Kontakt

GRUPA EXLAK
44-153 Sośnicowice
ul. Kozielska 14
tel/fax: +48 32 238 41 81
e-mail: grupa.exlak@interia.pl
         GRUPA EXLAK powstała w 2006 roku opierając się na głebokiej wiedzy i doświadczeniu nabytemu w latach od 1992r. Wtedy po raz pierwszy nawiązano bezpośredni kontakt z branżą farb i lakierów którego efektem było powołanie firmy MAVERICK-2. Nieprzerwany kontakt z polskim oraz europejskim rynkiem farb i lakierów spowodował, że w 2006 roku powołano nową firmy o nazwie GRUPA EXLAK, która zarówno polskiemu jak i europejskiemu rynkowi zaoferowała szereg nowych produktów. Aby stać się wiarygodniejszym parnerem na trwale ugruntowanym z rynkiem, swoją dotychczasową działalność polegającą na imporcie towarów poszerzono o produkcję niektórych farb, lakierów i dodatków lakierniczych. Cały nasz asortyment jest kierowny do sklepów, hurtowni oraz firm posiadających już swoją markę. Nasza wiedza techniczna oraz zaplecze laboratoryjne pozwala na opracowywanie produktów zgodnych z czekiwaniami klienta, dla którego tworzymy produkty w oparciu o indywidualne formulacje. 

     W działalności produkcyjnej skupiliśmy się na selektywnym doborze surowców chemicznych i pochodzą one jedynie od uznanych i renomowanych producentów światowego rynku chemicznego. Dzięki tej polityce udaje się produkować i oferować produkty wysokiej jakości, które w powiązaniu z wiedzą techniczną oraz ponad 15 letniemu doświadczeniu oferowane są w atrakcyjnych cenach.

    Stale rozwijający się przemysł  chemiczny jest wyzwaniem do  tworzenia coraz bogatszej oferty. Dokładamy wszelkich starań by poprzez jakość oferowanego produktu oraz profesjonalną obsługę stać się w opinii naszych Klientów wiarygodnym partnerem handlowym.
 
   Pragniemy poinformować, że w trosce o jakość oferowanego materiału FIRMA GRUPA EXLAK realizuje swoją produkcję i założone cele w oparciu o System Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001 oraz System Zarządzania Środowiskiem wg Normy ISO 14001

Zapraszamy do współpracy